11-ят депутатски мандат за град Пловдив отива у Александър Сиди - втори в пловдивската листа на Обединениете патриоти. "По всички индикации мандатът идва при нас, но информацията е неофициална", коментира за Plovdiv24.bg Сиди. 
По думите му още миналата вечер е получил обаждане от централата в София, че влиза в националния парламент, но все пак сподели, че ще изчака официалните разпределения на ЦИК и едва тогава ще прави изявления. 
С типичното си чувство за хумор Сиди не пропусна да коментира единствения сигурен факт до момента: "Към 16,26 часа днес съм депутат към местния парламент." 
Александър Сиди е общински съветник и член на националното ръководство на ВМРО. Ето и останалите 10 депутати, със сигурност избрани в Пловдив:

ГЕРБ

Бойко Борисов

Спас Гърневски

Менда Стоянова

Вежди Рашидов

Атанас Ташков

БСП

Иво Христов

Георги Йорданов

Теодора Халачева

ПФ

Славчо Атанасов

ВОЛЯ

Нина Миткова