Трето земетресение в Гърция за 24 часа

5132

Земетресение с магнитуд 4,5 по скалата на Рихтер е регистрирано в Гърция, показва справка на официалната интернет страница на Европейския средиземноморски сеизмологичен център (EMSC). Това е третият трус в рамките на 24 часа.

Трусът е регистриран на 108 км северозападно от Перистери, на 25 км югозападно от Скиатос, на дълбочина 13,6 км. Земетресението е станало в 5:02 часа местно време (съвпада с българското).

На 13 април в същия район бяха регистритани две земетресение с магнитуд 4,0 и 4,3 по скалата на Рихтер.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Деца на 2 и 4 г. загинаха в нагорещена кола при 40 градуса
"Имението на чудовищата": Трима осъдени убиха детеубиец и инсцени...
Ормузкият проток е затворен отново
Иран е изнесъл 18 милиона барела петрол през последните пет дни
"Лидл" официално откри първия си пъб
Простреляният в САЩ български полицай беше изписан от болницата с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).