Известният телевизионен водещ Георги Любенов обясни, че слиза от екрана на “Вечерното шоу" по БНТ в четвъртък.
На мястото на обичаният водещ ще седне Андреа Банда Банда. Брюнетката ще е новата водеща на вечерното шоу.
Въпреки, че работи основно като инфлуенсър, Андреа Банда Банда има и телевизионен опит. Навремето тя беше сред панелистите в “На кафе" при Гала по NOVA.
От другата седмица популярният журналист ще е на екрана само в събота и неделя с предаването си “Денят започва с Георги Любенов".






