Зрител оплю телевизионна игра: Пълен смях

6015
3

Яростта за зрителите си навлече тазвечершния епизод на "Сделка или не". Играчът Мирослав си тръгна със скромните 750 лв. Но редица фенове на играта обявиха, че предаването всеки път има един и същ сценарий.

"Поредният "вълнуващ" епизод. Както винаги смяна на кутиите се дава, след като участникът отвори всички големи суми. Според мен 100 000 лв. е абсурд да ги дадете на някой. Пуснете си deal or not deal и вижте как се дават реални оферти, а не като тук.

При 6/7 неотворени кутии и 100 000 лв. в играта тук дава оферта 3000 лв., което е пълен смях и естествено не се приема като оферта. И след това рано или късно участникът отваря и голямата сума", пише в официалната страница на "Сделка или не" потребителят Стоил Николов.

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: