Юлиан Вергов в болница, оперираха го!

79875

Юлиан Вергов е в болница заради проблем с коляното, видя Plovdiv24.bg.

Актьорът сподели две снимки от болничната стая, на едната от които е щастлив и показва с палец че "всичко е 6!", както е и написал. На другата е снимал коляното си и долната част на намазания си с йод крак, с компрес на капачката на коляното му. 

Предполага се, че е претърпял злополука и изглежда, е минал през някакъв вид интервенция на коляното. Все още не е споделил какво се е случило, но щом пише, че всичко е минало добре, значи инцидентът е с щастлив край. 

Припомняме, че напоследък Вергов е център на медийното внимание след скандала с Диана Димитрова, която го обвини в тормоз и побой.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: