Яник Синер загуби човека, на когото посвети последния си трофей

6564

Новата седмица започва по най-неприятния възможен начин за Яник Синер, след като неговата леля вече не е между нас. 56-годишната Меги Раучеге е починала тази събота, губейки своята продължителна битка с рака.

Синер посвети титлата си на US Open именно на сестрата на майка си, която го е гледала през летата като малък и го е водила на неговите първи ски и тенис състезания, докато родителите му са работели.

Тогава световният номер едно заяви, че леля му е един от най-важните хора в неговия живот и не знае колко още време му остава с нея, след което пожела на всички в публиката да бъдат във възможно най-добро здраве, но сам добави, че това невинаги е възможно.

Новината беше потвърдена и от нейния съпруг Карл Раучеге, който разкрива, че погребението ще се състои на 24 септември, като е по-вероятно Синер да не присъства на него, защото вече е в Пекин, където през идната седмица ще защитава титлата си от миналия сезон.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Тайна екопътека води до две от най-големите чудеса на Еленския ба...
Известна българка днес става на 56
Цепката на Гери Гунчева взриви Фейсбук
Новата звезда на хоризонта бе абитуриентка в Пловдив
Може би най-богатата българка днес стана на 63
Годжи и Гъмзата: Бачкаме допълнително на морето, за да можем да с...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).