Владо Михайлов повдигна завесата

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
12:47 / 20.04.2024
5724
Владо Михайлов повдигна завесата на личния си живот. Актьорът разкри какви са отношенията със съпругата му Миша пред Деси Банова по NOVA. 

"Голямата любов много ти помага. Вдъхновява те по един различен начин. Освен това човекът до теб във времето ти става рамо. Аз съм така с моята съпруга. Знам, че тя би ме подкрепила винаги във важните неща и винаги би ми казала, ако някой проект не е точното нещо за мен", споделя артистът.

Двамата са много често заедно. Освен че отглеждат трите си деца, Владо и Миша и работят на едно място. Двамата свирят в една и съща група и са почти неотлъчно един до друг.

"Да работиш с близкия си човек е много интересен експеримент", допълва Михайлов.

Екранният Денис Топал от хитовия сериал "Братя" сподели и за най-голямата болка в живота си, след която изпада в тежка депресия. Денят, в който баща му си отива от този свят, съсипва до неузнаваемо актьора.

"Трябваше да съм на снимки същата сутрин. Оказа се, че локацията, на която трябваше да се случи това, не беше налична и това беше като една милостиня, защото аз не бях в състояние да си кажа името. Болката може да те вдъхнови, но може и да те блокира. След време разбрах, че съм бил в много тежка депресия и не съм бил адекватен. Добре е човек да е зает, да се чувства полезен, да минава времето", изповядва се Михайлов.

Виж коментарите (1)

Още по темата (6976):
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
07.11.2024 Орхан Мурад залюби два пъти по-млада от него
30.10.2024 Ето я годеницата на Виктор от "Биг брадър"
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи
09.10.2024 Най-известният брадър в България: Мъчно ми е, че не ме поканиха в студиото за първия епизод
Още новини от Любопитни новини:
Гери-Никол: Преживях предателства
Мексиканката към Григор: Ти наистина си най-любимото ми човешко с...
Халваджиян за Вениамин: Гледах си нещо в интернет и попаднах на н...
Ива Костадинова и Светлин Къслев станаха родители
Славена Вътова се завръща в bTV?
Радина Червенова: Наистина е тежко


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).