"Аз съм завършила право и икономика и искам да ви кажа, че наистина образованието е важно, защото след това животът се променя", обяви на последователите си Венета Райкова.

Горещата водеща честити празника на студентите със съобщение към всички бивши, настоящи и бъдещи студенти.

"Това е най-важното нещо, което можете да направите с живота си - да учите и да се развивате".