Vanity Fair: Състоянието на Кейт Мидълтън се подобрява

4489

Състоянието на 42-годишната Кейт Мидълтън, която се лекува от рак, се подобрява. Това съобщава списанието Vanity Fair, като се позовава на свой източник.

"Голямо облекчение е, че тя понася лекарствата и всъщност се чувства много по-добре“, разкрива довереник на принцесата на Уелс.

Тази положителна за кралското семейство информация съвпада с последните съобщения, че принцесата наскоро е била навън с децата си в Уиндзор.

На 22 март тази година чрез видеообръщение Кейт Мидълтън обяви, че е в начален стадий на лечение от злокачествено заболяване, което е открито след коремната ѝ операция през януари.

Тогава тя официално се оттегли от кралските задължения.

Въпреки подобреното състояние на принцесата на Уелс засега няма определена дата, в която тя ще се върне към задълженията си.

"Няма график и със сигурност няма бързане. Това ще стане, когато Катрин се почувства готова и получи зелена светлина от своя медицински екип. Но тя 100% ще се върне на работа, в това няма съмнение“, казва източникът на Vanity Fair, предаде bTV.

Преди Кейт Мидълтън крал Чарлз III обяви на 5 февруари тази, че е диагностициран с рак.

Тогава той временно се оттегли от кралските се задължения, но се завърна отново на 30 април към тях.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: