Пловдивчани вече ходят, бягат, скачат и се търкалят върху... вода! При това без да потънат и да се намокрят! Един от най-забавните атракциони не само за малки, а и "големи" деца - BRINC BOLL стартира преди дни в мол "Галерия Пловдив". Огромният басейн с огромните водни топки-балони е ситуиран до магазин "Зора", зад стената за катерене.
BRINC BOLL е най-приятният и увлекателен начин за физическа активност. Надуваемите топки с 1.50 и 1.90 метра в диаметър са изработени от еластичен и устойчив на спукване материал с въздухо и водонепропусклив цип. Принципът е прост - желаещият влиза в тях, напълват се с въздух, ципът се затваря и забавлението започва.
Можете да бягате, да вървите, да подскачате, да се търкаляте или да си полегнете и да се носите по водата. Можете да се съревновавате с приятели - кой ще издържи прав най-дълго или ще върви най-бързо. По-трудно е отколкото изглежда, но ще се смеете през цялото време.
При BRINC BOLL се изгарят много калории - това е аеробно натоварване и може да измори повече от фитнес. Всъщност балансирането в топката върху водата натоварва всички мускули и е забавният начин за стягане на тялото, а и отслабване. Не се учудвайте ако намалите теглото си при редовно занимание във водното съоръжение, предупреждава на шега, но и на истина Добромир Хилендаров, организатор по атракциона. Той е забелязал и друго предимство - след като синът му поиграе в BRINC BOLL заспива по-лесно и има спокоен сън.
Да ходиш сух по вода е забавно, здравословно и енергично удоволствие, което струва 5 лв. за 6 минути. Опитайте и сами ще се уверите!
В Пловдив вече ходят... по вода!








adita
на 20.02.2012 г.
защо да ви е срам бе хора....важното е да се забавляваме....щом ги има с диаметър 1.90 значи става и за по големи... :-)))) все пак всеки от нас носи частичка от детството в себе си !!! :-)
undertaker4o
на 20.02.2012 г.
Като почне да се топи снега ще ходим безплатно по вода :)
Shitstorm
на 20.02.2012 г.
"В Пловдив вече ходят... по вода"?!? Атракцията е интересна, забавна и какво ли още не, но не и НОВА за Пловдив. Такива топки се подмятаха цяло лято на страничния паркинг на Сани в Тракия? ;)
myzrael
на 20.02.2012 г.
Мале тва много яко.Миналото лято го видях в Поморие това.Много съм се смял не е истина как падат :) ,ама и аз за жалост не съм вече малко дете,че много срам ще е :)
CAB
на 20.02.2012 г.
Такава история видях в Борисовата градина в едно от езерцата миналото лято. Тия малките се размазваха просто, чак ми идеше и аз да се пусна, но ме досрамя понеже имаше само деца :) Голям филм ще е :)
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!