Участник в "Стани богат" кръщава бебето си на Ники Кънчев?

3965

Адвокатът Георги Георгиев бе един от участниците в "Стани богат". Младият юрист се осмелява едва на 28 години да основе собствена кантора. 

В студиото с него беше съпругата му Илияна, която е в много напреднала бременност. Двамата чакат момче през ноември. Преди предаването двамата се зарекли, че ще кръстят бебето на Ники Кънчев, при което водещият се засмя, че това ще е първото му име. Георгиев обаче направи уточнението, че условието е да стигне до някоя от последните три загадки.

Адвокатът мина бързо през лесните въпроси и се устреми нагоре по стълбицата. Използва 50 на 50, за да посочи, че морените се образуват след ледникова дейност. Неговият приятел Румен Иванов от Попово му помогна, с факта, че сребърната салатиера се връчва на шампиона по футбол на Германия. Съпругата му помогна с въпрос за съветска анимация.

Георгиев си тръгна с 5 бона и след като изразходва жокерите си трябваше да се откаже. Така накрая се оказа, че бебето няма да бъде кръстено на Ники Кънчев, тъй като юристът не стигна до последните въпроси. 

Преди него 3000 лв спечели Ивайла Влахова от Габрово, а утре ще довърши играта си собственикът на агенция за преводачески услуги Янко Илиев.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Съвети за избор на най-подходящата храна за котки
Лупита Нионг'о ще изиграе Елена от Троя в "Одисея" на Кристофър Н...
На 14 май почитаме паметта на един от най-смелите български новом...
След голямата трагедия и загуба на близнаци: Радостина Костадинов...
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...
Зуека за Plovdiv24.bg: Не разбирам защо хората гласуваха за "Прог...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).