Участничка от любовното предаване "Ергенът" парфюмеристката Милена разказа пред зрителите на предаването своята емоционална история.
"Имала съм труден живот. При мен се оформи един кръг – неспокойна, конфликтна семейна среда и после на училище, където най-уязвимите биват нападани. Обидите започнаха. Наричаха ме травестит. Аз бях високо момиче… мечтаех си да бъда най-грозното момиче, но момиче, не травестит! Утехата ми беше учението, бях пълна отличничка“ – призна Милена пред Алек.
"Целият ми живот е минал в трудности. Имах анорексия, тежка степен. Била съм три пъти на прага на смъртта. Живея моя четвърти живот, затова оценявам всяка минута от него“ – сподели през сълзи Милена, която е имала 6-годишна връзка с един от световноизвестните учени в областта на теоретичната физика.
38-годишната Милена разчуства всички зрители на предаването, които не спираха да я окуражават в социалните мрежи. Те й пожелаваха да намери истинската любов в своя живот, а някой от тях дори казваха, че такава "чиста душа" не е за това предаване.






