Тя загуби сърцето на "Ергена", но спечели друго по-ценно

5353

“Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи му за плановете си." Така се случи и с мен, когато тръгнах за "Ергенът“ с надеждата да намеря мъжа на мечтите си. Вместо това открих нещо, което може да се окаже много по-ценно – истинско женско приятелство. Това написа Маги Тимова след края на предаването "Ергенът". Припомняме, че тя не успя да спечели сърцето на Ергенът Алек, но е спечелила приятелки. Ето какво още написа тя:

Една от най-незабравимите ми нощи там беше, когато с Кати и Вал, легнали в тревата на двора, бяхме свидетели на нещо вълшебно – дъжд от падащи звезди. Беше ни традиция - тайно се измъквахме от къщата по пижами, завити с дебели одеяла, лягахме в тревата и се взирахме с часове в небето, разказвайки си за живота ни навън. Осъзнавахме колко сме различни, но и колко много си даваме една на друга.

Екатерина – чистота, нежност и романтика!

Валерия – лудост, страст и смелост!

Въпреки че не намерихме любовта, ние открихме сърцата си едни за други.

Обичам ви! Благодаря ви!



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: