Това е най-използваната реплика от Гала в "На кафе"

5187
1

Вече повече от 20 години, Гала възкликва в ефира на предаването си "На кафе" все с една и съща реплика: "Ах, колко хубаво". Използва я, когато е приятно изненадана, или пък, за да сподели радостта на госта си в студиото.

Това пролича напоследък покрай излъчването в "На кафе" на повторения на интервюта на Гала. От архива бяха извадени гостувания на известни личности в предаването още от 2000 година.

Така зрителите си припомниха, че още от тогава Гала реагира с усмивка: "Ах, колко хубаво", когато я връхлетят радостни емоции и бърза да ги изрази, пише HotArena.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Любима наша певица днес става на 51
Ще станем свидетели на красиво небесно зрелище над България
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу


Виж още: