Тези двама известни млади са решили да остаряват заедно

9354
1

Селена Гомес и Бени Бланко искат да остаряват и растат заедно. За връзката между 31-годишната певица и 36-годишния музикален продуцент се разбра през декември 2023 г., но после стана ясно, че тогава двамата вече са били заедно от около 6 месеца.

Сега източник разкрива, че двамата се вълнуват да израснат заедно.

"Те са говорили за бъдещето си и въпреки че нямат направени твърди планове, те са развълнувани от идеята да продължават да растат заедно и да се сближават. Те се правят щастливи един друг и техните приятели и семейство са развълнувани заради тях", коментира източник на "Entertainment Tonight", цитиран от teenproblem.

Освен това, Бени и Селена се окуражават един друг да бъдат по-добри хора. Източникът казва, че двамата се предизвикват по здравословен начин.

Преди време стана ясно, че Бени кара изпълнителката да се смее и чувства сигурна.

"Той я кара да се смее. Той я кара да се чувства сигурна и щастлива. И двамата мислят, че са намерили човека, с който ще са завинаги", коментира източник на "Us Weekly".

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: