Тейлър Суифт прекъсна концерт, за да защити жена в тълпата

3417

По време на концерт поп звездата Тейлър Суифт видя "нередност" в публиката, прати гардове да защитят момиче. Видеа от шоуто показаха как Суифт прекъсва своя хит от 2014 г. "Bad Blood“, за да защити човек в тълпата.

Пеейки Суифт извика няколко пъти "Хей спри", а след това пак при прекъсване каза "тя е добре".  От видеоклиповете не е ясно какво се е случило в тълпата, за да предизвика реакцията на певицата.

Певицата ще се отправи към Масачузетс следващия уикенд след третото си и последно шоу във Филаделфия в неделя, пише "Телеграф".

Концертът е част от голямото турне на Тейлър Суифт, което започна преди месец. Носителката на редица награди "Грами" представя последните си три албума на живо. Когато обяви турнето през ноември миналата година, тя го нарече "пътешествие през музикалните ери от моята кариера (минали и настоящи)".

Суифт спомена и за фурора около продажбата на билетите от "Ticketmaster", като каза на публиката от над 70 000 души, че разбира какви "значителни усилия" са им били необходими, за да бъдат на концерта.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).