Тази снимка има повече харесвания от населението на България

8776

"Нямам заглавие. Просто обикновен ден на работа“ – написа Селена Гомес в Инстаграм. Със своите 402 милиона последователи тя е номер едно в социалната мрежа, а снимките й с булчинска рокля имат повече лайкове от населението на България – 11,9 милиона!

Екзотичните кадри, направени в Ню Йорк, са от снимките на сериала Only Murders in the Building (Само убийства в сградата), продуциран от стрийминг платформата Hulu.

В него участват Мартин Шорт и Стив Мартин (на снимката), както и Кара Делевин, Мерил Стрийп и други звезди, предаде ladyzone.bg.

Доколкото ни е известно, Селена Гомес в момента не е ангажирана с партньор. Но заради снимките на сериала, не е нужно да чакаме сватба в реалния й живот, за да видим как би изглеждала като булка.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).