Такситата отговориха на скандалните обвинения на Натали Трифонова

9120
1

Във връзка с гневния пост на тв водещата и синоптичка Натали Трифонова, в който тя обвинява таксиметрова компания в лошо обслужване, от фирмата отговориха на нейните нападки, видя Plovdiv24.bg:

От няколко дни госпожица Natali Trifonova, чрез своя фейсбук профил, както и от ефира на медията, в която работи, обижда и уронва авторитета на нашата компания.

Опитахме се да се свържем с нея, за да разберем причината и да предприемем необходимите мерки, но тя игнорира съобщенията ни.

Затова се обръщаме към нея тук, за да отговорим, както и да защитим своите служители.

Уважаема госпожице,

Фирмата ни е на пазара на таксиметрови услуги от близо 30 години. Тук си изкарват хляба хиляди хора, които не са нагли и невъзпитани, както ги наричате, а трудолюбиви и отзивчиви. През всички тези години сме превозили милиони хора и сме дали хиляди работни места.

Ако някой наш служител Ви е наскърбил, извинявайте, но не правете обобщения и квалификации. Всеки труд е достоен за уважение и няма да позволим повече да ни унижавате.

С уважение

О Кей Супертранс

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).