Създадоха специални паркоместа за лесбийки, гейове, бисексуални и транссексуални

13406

Компанията Hanauer Parkhaus GmbH (HPG) отдели три паркоместа за ЛГБТ (лесбийки, гейове, бисексуални и транссексуални) и бежанци в подземния паркинг в центъра на град Ханаус. Паркоместата са наречени - "Разнообразие", което на жаргон означава "за сексуални малцинства", предава немският таблоид "Вild"

Така места, подобно на местата за паркиране на инвалиди, са разположени близо до изхода и  са пряко наблюдавани чрез специална видеокамераиХората, които принадлежат към ЛГБТК общността (лесбийки, гейове, бисексуални, транссексуални) и чувстващи "специална нужда от защита“, биха могли да паркират там. Остава да виси въпросът как се доказва подобно нещо? Как може да се докаже пред контролен орган, че си "различен".

Замисълът най-вероятно, е бил добронамерен, но реализацията наистина куца.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).