Сузанита сама си лепна диагноза

8468
3

Сузанита се оплака в социалните мрежи, певицата призна, че не се чувства добре, видя Sofia24.bg.

Дъщерята на Орхан Мурад разкрива, че е в труден период. В Инстаграм история призна, че от известно време страда от непрестанно главоболие, нарушения в съня, има затруднения с комуникацията и е лесно раздразнима.

Сузи е решила да вземе вместо да се чуди какво й има се е самодиагностицирала с помощта на интернет.

Според търсенето й всичко се свежда до поредния ретрограден Меркурий.

Много фенове на Сузанита и споделиха, че ретроградният Меркурий влияе по същия начин и на тях.

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: