Станислав от Hell's Kitchen: Съжалявам момичета...

11249

Освен най-сексапилният сладкар и един от най-талантливите участници в тазгодишния сезон на кулинарното риалити Hell's Kitchen, Станислав Иванов е и любимият мъж в сърцето на една жена - неговата годеница Божидара. 

Сякаш за да напомни на точещите лиги жени, че той е повече от зает, неговата приятелка е споделила кратко клипче в своя Instagram профил, където сладкарят обяснява, че си има годеница, закачливо поглежда към камерата и казва "Съжалявам момичета...".

Романтичните кадри Божидара е придружила с думите "Вярвам в теб! Моят победител!".

През август миналата година Станислав предложил брак на момичето си докато били на романтична екскурзия в Позитано, Италия и, разбира се, веднага получил така мечтаното "ДА!".

Най-вероятно сватбата им е планирана за тази година – в края на лятото или през есента.

Божидара се изявява като професионален гримьор и има собствен бизнес в Перник, също като нейния годеник, който пък има сладкарница. Изглежда освен любовта им един към друг ги свързва също това, че и двамата са амбициозни млади хора с огромно желание да постигат мечтите си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).