След като стана баба, Бони показа бебето
Певицата Бони точно преди година взриви социалните мрежи, че е станала баба. Новината провъзгласи самата тя с пост в социалните мрежи:
"Имаме си бебе! Най-новият член в нашето семейство! Да ни е живо, здраво и благословено момчето… Ти си нашето всичко… Обичаме те!"
Малко по-късно в интервю тя поясни, че нейна племенница е родила бебето, което носи името Асен.
"Станах маминка, защото съм още млада. Роди моя племенница, която съм отгледала.", поясни тя.
Част от празника бяха както Бони, така и дъщеря й Михаела. Бебе Асен получи огромна торта и пищна украса за рождения си ден.