След като стана баба, Бони показа бебето

5249

Певицата Бони точно преди година взриви социалните мрежи, че е станала баба. Новината провъзгласи самата тя с пост в социалните мрежи: 

"Имаме си бебе! Най-новият член в нашето семейство! Да ни е живо, здраво и благословено момчето… Ти си нашето всичко… Обичаме те!"

Малко по-късно в интервю тя поясни, че нейна племенница е родила бебето, което носи името Асен. 

"Станах маминка, защото съм още млада. Роди моя племенница, която съм отгледала.", поясни тя. 

Част от празника бяха както Бони, така и дъщеря й Михаела. Бебе Асен получи огромна торта и пищна украса за рождения си ден.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: