Синът на Надежда със специални думи към нея след края на "Ергенът"

24912

Синът на Надежда успокоявал майка си след невероятния гаф в предаването "Ергенът".  Тя обеща в ефира на "Преди обед" по bTV да възпита рожбата си по-добре от Алек.

"Ти си много хубава и този батко не е видял, че си много хубава и аз не го харесвам", каза синът ѝ.

Тя сподели, че вече му е простила.

Когато напускаше предаването на записите на "Ергенът" се видя, че тя сподели: "Голям глупак! Ще възпитам сина си така, че да не става като него!"

Надя коментира, че не пази лоши чувства към него. "Не мисля, че възрастта е определяща, аз гледам енергията, но вече ще гледам поне да са над 30", заяви тя.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: