Ще последва ли пътя на Ейми Уайнхаус?

9969
1

Поп звездата Бритни Спиърс даде разрешението си пред съда двете й деца да живеят при татко им на Хаваите. Бившият съпруг обаче явно е загрижен за майката на децата си, след като надигна глас и разтръби, че Бритни се нуждае от спешно и сериозно лечение, защото е завършена наркоманка.

Бившият мъж на певицата Кевин Федърлайн твърди, че Бритни Спиърс е зависима от кокаина на кристали. Той допълва, че и двамата им синове – на 16 и на 17 години, са били свидетели на наркодоставките на майка си. Според Кевин никой около Бритни не надига глас, защото само гледат да изсмукват парите й, задоволявайки и най-дребните й прищевки.

"Ако спешно не се вземат мерки, тя ще свърши като Ейми Уайнхаус. Въпрос на време е да предозира фатално“ – твърди бившият й мъж.

Връзката на Бритни с наркотиците съвсем не е от вчера.

През 2007 г. съдът в Калифорния я определи като "редовен потребител на психотропни вещества“ и тогава попечителството й бе дадено на баща й, който пое контрола на банковата й сметка.

В последно време Бритни доста се е "разпищолила“ и твори скандал след скандал със своето ексхибиционистично поведение, пише "Уикенд". Нищо чудно, че двамата й синове съвсем са се разграничили от нея.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Android Auto 17.0 излезе: YouTube в колата идва това лято
Морфов се връща в Народния театър: ВКС сложи край на 3-годишната ...
Един от най-великите щеше да навърши 97
Днес става на 64, но изглежда 20 години по-млада
Фосфати и жеги превърнаха морето в Солун в "супа"
Марта Вачкова стана баба: Дъщеря й Рада роди в пълна тайна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).