Шеф Манчев променя правилата в "Черешката на тортата"

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:12 / 16.05.2024
11997
Култовото кулинарно риалити "Черешката на тортата“ ще превземе ефира на NOVA с по-различен сезон от 20 май. Всеки делничен ден от 20:00 ч. премиерни епизоди на предаването ще зареждат зрителите с добро настроение, необикновени истории и изкушаващи рецепти, а звездните участници ще се изправят пред неочаквани предизвикателства.

Този път шеф Манчев ще изневери на стила си и освен безкомпромисен арбитър в надпреварите, ще прояви характер и в кухнята, демонстрирайки виртуозните си кулинарни умения. Всяка седмица той ще поставя и конкретни задачи на звездните участници, сред които попадат изявени актьори и певци, журналисти на NOVA, атрактивни инфлуенсъри и модели. Всички те ще трябва да напуснат зоната си на комфорт, а не е изключено това да внесе и напрежение в иначе приятната атмосфера в предаването.

Освен изненадите, които е подготвил шеф Манчев за зрителите, телевизионното турне на "Черешката на тортата“ из България ще бъде допълнено и с епизоди, включващи един от най-актуалните кулинарни трендове – готвене на открито. Колоритни участници ще покажат завидни умения за готвене навън от различни и също толкова атрактивни локации. И докато те кръстосват кулинарни шпаги за спечелване на почетния плакет от шеф Манчев, както винаги зрителите на NOVA ще имат възможност да надникнат в домовете и личния свят на звездите.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Днес навърши 80 години
Нов закон в Гърция криминализира караваните
Известен и богат българин днес става на 57
Телевизионна водеща: Пловдив е само черно-бял, нали така?
ЕС санкционира TikTok с 530 милиона евро
Синтия от "Ергенът": Суперголямо неуважение. Аз никога не бих пос...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).