Сестрата на Маги от "Ергенът" - невероятна красавица

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
08:42 / 06.05.2024
45321
Маги, която до момента изглежда като голямата фаворитка на Алек в "Ергенът", проведе разговор с последователите си в мрежата и отговори на много техни въпроси, някои от които твърде директни. Включително стана ясно дали е бременна.

Блондинката побърза да уточни, че не говори за децата си, защото все още не е станала майка и не е раждала. Но за сметка на това има племенници, с които много се гордее. А най-голямата подкрепа в живота ѝ е сестра ѝ, която е 2 години по-голяма от нея.

Изглежда, че двете нямат възможност да прекарват време заедно, тъй като Маги Томова сподели, че много ѝ липсва кака ѝ, като сподели и нейна снимка. А от фотоса само става ясно, че и двете сестри са красавици, както отбелязват и в мрежата.

Сестрата на Маги обаче също притежава финес и изтънченост, както става ясно от снимакат. А на въпрос как поддържа стройната си фигура, Маги отвръща, че често залага на фастинга - гладува 18 часа и се храни в прозорец от 6 часа, като набляга на здравословните ястия.

Неизбежно на блондинката ѝ бе зададен въпрос, свързан с пластичната хирургия. Последовател я попита дали е коригирала носа си, а тя бе категорична, че никога не си е правила ринопластика, пише "Блиц".

Виж коментарите (0)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Легендарният Оракул от Омаха се пенсионира на 94 години
Честито на Кубрат Пулев!
Осуетиха бомбен атентат на концерт на Лейди Гага
Койна Русева: Актьорството е много тежка и неблагодарна професия,...
Ето защо джиповете и пикапите са значително по-опасни от леките а...
Нешка Робева: Да си затворят устата и да се засрамят тези, които ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).