Липсата на Христо Пъдев в "Кой да знае?" по bTV се усети през последните две вечери. Каква е точно причината за изчезването му не стана ясна, но заваляха коментари в мрежата&

"Пъдев ми липсва"

"Разваляте предаването, къде е Пъдев? Аман от нахални блондинки!"

"Като видях,че Пъдев го няма, се разочаровах! Тримата с Милица и Сашо са страхотен тандем!

"Ако е за една вечер няма проблеми"

"Как можахте да съберете 4 жени на едно място? То стана кокошарник. Много жени събрани на едно място не е на добро. Не му завиждам на Сашо. Пъдев е по-интересен. Дано да се върне. Той разнообразяваше."

"Поредните кресливи лигли, върнете Пъдев!"

"Станислава е без чувство за хумор,скучна. Чакам Пъдев!"