Разлика от 20 години не е никаква пречка за тяхната голяма любов

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
09:43 / 01.07.2024
4600
Превръщайки се в звезда през 90-те години, Антонио Бандерас и до днес остава един от най-желаните мъже в света. След развода с неговата първа съпруга Ана Леза, учителка по английски, отношенията му с Мелани Грифит са следени зорко, включително след края на 19-годишния им брак.

Дали испанският актьор е открил голямата любов при третата си сериозна връзка под прожекторите, питаме се ние, откакто той споделя живота си с ослепителната Никол Кимпел.

Техните отношения доказват, че любовта не познава граници като националност, разстояние или възраст, пишат от Bright Side, а ние няма как да не се съгласим!

Антонио е роден през 1960 г. в Малага, Южна Испания, а две десетилетия по-късно, на повече от 2000 километра, в Германия се появява и Никол. Докато Бандерас тренира упорито, за да стане професионален футболист, Кимпел прекарва голяма част от детството си в различни градове заради професията на баща си. Този номадски начин на живот ѝ помага да научи езици като френски, немски, английски, холандски, италиански, арабски и испански.

Първа среща

Никол започва кариера като консултант по инвестиции, а след като Антонио получава контузия, той се насочва към актьорството. Така по-късно съдбата ги събира на парти по време на престижния филмов фестивал в Кан. На събитието обаче звездата първо среща близначката на бъдещата си половинка. Въпреки че сестра ѝ е тази, която първоначално привлича вниманието му, той признава:

"Изведнъж се появи Никол и сърцето ми подскочи. Те са напълно еднакви, но аз видях нещо открояващо се в Никол, което ми щракна“, спомня си Антонио.

По това време актьорът все още е женен за втората си съпруга Мелани Грифит, затова и първата среща с Никол си остава приятелска.

След финализирането на развода Бандерас и Кимпел са свободни да заявят отношенията си пред света. Започнал новата си връзка, актьорът прави изявление, което изненадва медии и фенове: че напуска Холивуд за неопределено време, за да се занимава с други свои интереси.

Излизане от зоната на комфорт

Впоследствие двойката заминава за Лондон, за да учи моден дизайн, а завършвайки курса, Антонио и Никол започват работа по първия си голям общ проект - успешната линия за облекло Antonio Banderas Design.

В началото на 2019 г. обаче Бандерас страда от сериозни здравословни проблеми. Актьорът получава инфаркт и според него бързата реакция на Никол е спасила живота му: 

"Когато започнах да получавам симптоми, тя знаеше какво се случва. Постави аспирин под езика ми и това ми спаси живота. Получих втори шанс и оттогава някои неща в живота ми се промениха", спомня си актьорът.

Този период прави тяхната връзка по-силна, а дните им - по-пълноценни. Бандерас обяснява: 

"Нещата, на които придавах голямо значение, престанаха да бъдат важни. Започнах да обръщам внимание на истинските неща. Такова е дъщеря ми, моите приятели, семейството ми." От любовта на актьора с Мелани Грифит през 1996 г. се ражда и единственото му дете – Стела.

Втори шанс да се наслаждават на живота

Въпреки че дълго време живеят между Англия, Испания и Съединените щати, след сърдечния удар на Антонио двойката решава да се установи в Андалусия. Актьорът често показва публично своята гордост и любов, която изпитва към родината си, затова и не се колебае да показва на Никол възможно повече кътчета от Испания.

Кимпел е откровена за живота там: "Семейството ми липсва, защото не прекарвам толкова време с него, колкото преди, но мястото ми е до Антонио и това компенсира всичко останало. Много съм щастлива в Малага, градът ме посрещна с отворени обятия и се чувствам като истинска Малагеня."

А сега накъде?

Миналата година двойката отбелязва своята девета годишнина, а медиите отдавна спекулират дали няма да се венчае. Изглежда обаче, че сключването на брак не е на дневен ред. По тази тема Бандерас споделя:

"Донякъде съм женен. Никол е моя съпруга, а аз съм нейният мъж. Справяме се страхотно.“

Антонио Бандерас посрещна 2024 година в компанията на половинката си - Никол Кимпел. 

"Честита Нова 2024 г. от Ню Йорк", написаха те.

Тази година Антонио и Никол ще отпразнуват десетилетие заедно и изглежда, че все още са толкова близки, колкото и първия ден.

Виж коментарите (0)

Още по темата (5878):
04.05.2025 Тези тримата ще водят финала на Капките на стадиона
04.05.2025 Министърът на културата Мариан Бачев отбеляза 24 години, откакто е във
връзка
04.05.2025 Честито на Кубрат Пулев!
04.05.2025 Нешка Робева: Да си затворят устата и да се засрамят тези, които пищят срещу вероучението
04.05.2025 Най-тежкият участник в "Живот на кантар" свали 43 килограма
04.05.2025 Драго Чая: Разминавал съм се на улицата с родителите си, без да се
поздравяваме
Още новини от Любопитни новини:
Тези тримата ще водят финала на Капките на стадиона
Тръмп със снимка на джедай на официалната страница на Белия дом: ...
Министърът на културата Мариан Бачев отбеляза 24 години, откакто ...
Легендарният Оракул от Омаха се пенсионира на 94 години
Честито на Кубрат Пулев!
Осуетиха бомбен атентат на концерт на Лейди Гага


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).