Разграбиха билетите за "Капките", цената им на "черно" в пъти по-висока

6465

От екипа на най-обичаното шоу за имитации "Като две капки вода" алармираха в края на миналия лайф, че са пуснати фалшиви билети в интернет пространството за големия финал на "Капките“ в зала "Арена София“ на 13 май. Рачков и Геро отбелязаха феновете на предаването да не се подлъгват по подобни оферти, защото не е гаранция, че билетите са валидни и това може да изиграе лоша шега на желаещите да гледат финала.

Пропуски се предлагат на черно за значително по-голяма сума. Най-лошото в случая е, че билетите, които вървят незаконно, най-вероятно дублират места и са фалшиви.

Припомняме ви, че и в понеделник Владимир Зомбори изправи на крака журито, публиката и участниците, а по-късно спечели и одобрението на зрителите. За четвърти път актьорът грабна победата - този път с безапелационната имитация на Краля на попа - Майкъл Джексън. 

Вълнуващото и много емоционално изпълнение на Earth Song се нареди сред най-добрите превъплъщения в историята на шоуто, припомня "телеграф"

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: