Рачков издаде какъв е хонорарът на Фънки

10775

Досега не бяха известни хонорарите на журито в “Като две капки вода". Дали на шега или пък нарочно обаче, Димитър Рачков издаде ревниво пазената тайна.

Оказа се, че най-колоритният арбитър в предаването, Димитър Ковачев – Фънки прибира колосална сума за всяка поява в шоуто.

Комикът уж се "изпусна“ в ефир каква е сумата, за която се е спазарил Фънки, за да журира в шоуто.

Преди време подобно разкритие направи и Краси Радков, който си призна каква е заплатата му при Слави Трифонов като комик.

Така Рачков разкри, че Фънки взима 6 бона на лайф.

"Даже това е сумата, която взима до първата реклама“, уточни Рачков на Геро.

Остава само да гадаем дали това е истина, или поредната шега на водещия, пише "Блиц".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: