Рабухчиев се ожени за голяма чаровница далече от България

9794

Един от най-запомнящите се участници в сезон 3 от "Игри на волята" Георги Рабухчиев вече е семеен мъж! Горилата, както всички наричаха риалити героя, сподели, че се е оженил за дългогодишната си приятелка Катя и веднага публикува кадри от вълнуващия ден в Инстаграм.

От поста му става ясно, че заветното "Да" двамата са си казали в Доха, Катар, където Катя работи вече няколко години като фитнес инструктор.

"Безсмъртни души, орисани за вечността" гласи написаното от Рабухчиев.

Той и Катя са заедно от 5 години, като той бе готов да замине да живее при нея още след края на участието си в "Игри на волята".  Рабухчиев бе не само един от най-сексапилните участници в сезон 3 на "Игри на волята“, но и един от най-силните мъже на Арената.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Съвети за избор на най-подходящата храна за котки
Лупита Нионг'о ще изиграе Елена от Троя в "Одисея" на Кристофър Н...
На 14 май почитаме паметта на един от най-смелите български новом...
След голямата трагедия и загуба на близнаци: Радостина Костадинов...
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...
Зуека за Plovdiv24.bg: Не разбирам защо хората гласуваха за "Прог...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).