Първо бебе между участници в "Игри на волята"!

6963

Първото бебе между участници в "Игри на волята“ е факт. Красивата учителка Елия и Валентин се залюбиха след формата.

Тяхната любов и връзка даде своя плод в лицето на здраво бебче, което е проплакало на 23 април.

Новината е съобщена лично от гордите родители чрез публикация в социалните мрежи в четвъртък (25 април). Двамата обаче не споделят кой знае колко детайли за бебчето си, въпреки че показват част от него в снимка. Ето какво пишат:

"Добре дошло, съкровище наше

На 23.04.2024 посрещнахме нашето малко чудо

Благодарим на целия екип на д-р Щерев и д-р Доленска за подкрепата, отношението и професионализма през цялата бременност и раждане. И двете сме обгрижени и много, много щастливи.

Любов ражда Любов!“

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: