Първата целувка в "Ергенът" е факт

12718
1

Първата целувка в "Ергенът" е вече факт. Снощи, пианистът Евгени открито показа чувствата си към една от дамите, модела Валерия. След като двамата поговориха за кратко, той й даде бележка с покана да се срещнат тайно пред вратата, далеч от погледите на останалите участнички. След няколко минути усамотение, чувствата между двамата надделяха и двамата се целунаха страстно.

Разбира се, целувката не остана тайно за дълго. Валерия побърза да сподели станалото с най-добрата си приятелка в къщата, Айлин. По време на коктейла, пианистът отново покани Валерия и последва втора целувка, на която стана свидетел Елена. Тя, разбира се, побърза да разкаже видяното на всички момичета.

Най-разочарована от станалото бе Милица, която вече открито показва чувствата си към Евгени. "Аз не ревнувам, че я целунал, а че е прибързал. Целувката е специално нещо. Аз не я раздавам на всекиго", каза през сълзи тя.



Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).