Психоложка: Имах целувка, но всичко свърши

13354
1

Психоложката Христиана напусна имението на "Ергенът" снощи. Тя приключи битката за сърцето на "Ергенът" Алек. 

"Не знам какво се случи, тъй като имах целувка, а предизвикателството  за мен. Не очаквах вечерта да завърши така", каза Хриси, след като напусна.

"Прибирам се в къщи, липсва ми мама", споделя още тя. Най-трудните моменти за нея в къщата са били именно липсата на семейството й.

"Динамиката в къщата е много изтощителна", споделя още, заради регулярните снимки, коси, гримове, синхрон. 

"Не мога да определя, че тази целувка с Алек е любов. Чак влюбване е много силна дума. Просто исках да му покажа, че тази целувка значише нещо за мен", сподели още тя.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: