Потребители скочиха на Мони от "Ергенът" заради "Не искам деца!"

4001

Изкусителната Мони Зенгиннер не спира с провокациите в социалните мрежи, но с един от последните си постове разгневи социалните мрежи и загуби много от почитателите си. 

Брюнетката, която стана по-популярна в мрежата след участието си в романтичното реалити "Ергенът" сезон 2 направо взриви Инстаграм със своето изказване по темата дали иска да има деца. 

В своето кратко видео тя споделя неведнъж, че не иска деца нито сега, нито когато и да било, но към края споделя, че мнението й може и да се промени. Потребители в мрежата я нападнаха с коментари: 

"То такива дето не искат деца, животът им няма смисъл, съществуването им няма смисъл..."

"Каква жена си, ако не родиш деца и създадеш поколение... Ние зар сме в този свят, за да се множим!" 

"По добре да не се размножаваш.", гласят само малка част от тях.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: