Поредната двойка в Dancing Stars си тръгна завинаги, друга участничка беше наречена "богиня"

5953

Участието си в Dancing Stars приключи още една от звездните двойки, която участва в предаването. Най-ниска оценка, събрана от точките на журито и зрителите получиха Мила Роберт и нейният партньор Кристиан.

И този път танците на участниците бяха повече от зашеметяващи. Най-висока оценка получиха Наско Месечков и Неделя Щонова, която беше наречена "богиня" от Галена Великова.

Те изпълниха гореща румба, с която успяха да си спечелят 39 от общо 40 точки.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: