Полицията погна Уил Смит

4220

Този път Уил Смит получи звучен шамар. Актьорът бе хванат да гази закона и си плати за постъпката.

Актьорът бе хванат да натиска педала до ламарината, за което е получил глоба за превишена скорост.

Полицията в Малибу каза пред TMZ, че никой не е над закона.

Носителят на Оскар карал с 63 в зона от 45 мили в час в петък сутринта на Тихоокеанската магистрала в Малибу.

През последните 14 години са загинали 58 души в дадения участък от магистралата, така че ченгетата имат нулева толерантност към газещите закона, без значение кои са те, пише "Телеграф".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: