Певица се оплака от българското образование

5158

Мариана Попова обича да коментира наболели теми в социалната мрежа.

Този път засегна българското образование. Дъщеря ѝ Мария Магдалена е в осми клас и изпълнителката има преки наблюдения върху системата. Ето какво сподели тя: "Имам въпроси към Министерство на образованието, ако изобщо още функционира. Първият ми въпрос е: Кой позволи децата да имат по 8-9 часа в някои от учебните дни? Детето ми е смазано от умора. Защо млада учителка пристига за преподавател по математика и споделя с децата, че този материал тя го е учила в първи курс в университета? Защо учат до 30 юни при положение, че отдавна са приключили с материала и последната част от месеца е агония и за деца, и за учители? Защо 12-ти  клас съществува? Ние, като учихме до 11-ти, не станахме ли хора?! Защо се чудите на слабите резултати на децата и гръмко ги съобщавате дори в новините? Вие не заразявате децата с любов към училището, а ги отвращавате!"

Мариана изглежда доста гневна в обръщението си. Някои от приятели ѝ във фейсбук я подкрепят, други са на различно мнение. Къдрокосата брюнетка открай време се стяга да емигрира и мечтае да напусне пределите на страната, но за нейно нещастие, все още е в България.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: