Певецът Галин е в болница

6637

Певецът Галин е в болница, стана ясно от негов пост в социалните мрежи. 

Преди няколко дни той отмени едно от участията си в нощен клуб, но причината за това бе, че не се чувства добре и обеща да се реваншира. Само преди няколко часа той се включи с нов кратък пост, от който става ясно, че нещата са се влошили и той е в болница. 

За щастие обаче е малкият дявол и той страда от много лош вирус, но нищо по-сериозно. 

"Всъщност... Вече съм по-добре. Приятели пазете се, има много гаден вирус", написа чаровният изпълнител. 

Загрижени феновете му пожелаха бързо оздравяване, а колежката му Десита го зарадва в болницата с фреш и торта.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: