Папи Ханс: Яд ме е жестоко много

3373

Изпълнителят на хита "Кекс" Папи Ханс взриви социалните мрежи със своето самопризнание. 

Той сподели всичко това в личния си Инстаграм на кратко стори, след като не се представи подобаващо в танцувалното шоу предаване "Dancing Stars Bulgaria", така както очакваха феновете. 

Трябва да направя едно самопризнание. Снощи в Dancing Stars Bulgaria не направих най-добрия си танц, въпреки че от самото начало мечтаех за пасо добле. Истината е, че се пренавих. Твърде много го исках. Толкова внимавах в това да направя стъпките правилно, че пропуснах да направя онова, което ми е най-голяма сила - да танцувам със сърце. Да се забавлявам. Да играя. Яд ме е жестоко много. Но и се радвам за този урок. Другата седмица ще се върна ударно. Обещавам го.

Потребители в мрежата го подкрепиха, укоражавайки го, че при следващия танц всичко ще мине безупречно и да не спира да показва таланта си.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: