Отпаднала участничка откри любовта след "Ергенът"

5062

Финансовият директор Кристина, която отпадна от най-романтичното предаване у нас "Ергенът"открива любовта след напускането на предаването. Това сподели самата тя в гостуването си в предаването "Преди обед" по bTV.

"Не съм фен на плитките разговори", обясни тя. За да може някой да те дърпа напред, също трябва да бъде ерудиран и да знае цената на успеха, смята тъмнокосата красавица. 

За човека до себе си Кристина казва, че притежава "етикет и обноски“, но това не пречи на двамата понякога да си поръчат "джънк фууд".

Тя е категорична в едно – повечето момичета са влезли в риалитито, за да намерят своя момент слава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: