Откриха изчезналата актриса от "Клюкарката" 

3831

Шанел Мая Банкс, актрисата от "Клюкарката", която изчезна преди две седмици в Лос Анджелис, е намерена невредима в Тексас, съобщи полицията, цитирана от vesti.bg.

36-годишната актриса не е пострадала и не се подозира, че изчезването ѝ е свързано с престъпление, съобщиха властите, без да дават подробности какво е правила в щата.

Членове на семейството на Банкс започнаха акция по издирването ѝ, след като се разтревожиха, че никой не се е чувал с нея от 30 октомври.

"Пет дни без вест от братовчедка ми са повод за тревога“, каза братовчедка ѝ Даниел-Тори Сингх. "Не минават повече от 48 часа, без да говори с мен или майка си… Това момиче е по-скоро като по-голяма сестра за мен“, каза по-рано тя.

Семейството ѝ създаде фондацията GoFundMe с надеждата да събере достатъчно пари, за да наеме частен детектив.

Не е ясно какво е правила Банкс в Тексас.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Съвети за избор на най-подходящата храна за котки
Лупита Нионг'о ще изиграе Елена от Троя в "Одисея" на Кристофър Н...
На 14 май почитаме паметта на един от най-смелите български новом...
След голямата трагедия и загуба на близнаци: Радостина Костадинов...
Принцеса в "Люлин": Малката Нанси получава мечтаната стая от "Бри...
Зуека за Plovdiv24.bg: Не разбирам защо хората гласуваха за "Прог...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).