Орлин Горанов открадна двама музиканти от Любо Киров

3673

Легендата на естрадната и поп музика у нас Орлин Горанов тръгва в края на месеца на турне, с което отбелязва 50 години на сцена. В интервю при Гала той разкри, че този път си е направил експеримент и е решил да прави концерти с музиканти, с които винаги е искал да свири, но не е имал възможност. За целта Горанов леко е прекрачил границата с актуалния певец №1 на България - Любо Киров.

"Откраднах двама музиканти от групата на Любо Киров", призна Орлин Горанов в "На кафе". Това обаче не останало без последствия. Любо Киров попитал директно попитал колегата си, като му взема музикантите, няма ли да покани и него.

В следствие на това той ще бъде гост на концертите на Орлин Горанов, заедно с Кристина Димитрова, Орлин Павлов и Алекс Раева, която ще е и водещ на сценичния спектакъл, припомня "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: