Неда Спасова: То не било лошо да се облечеш като жена

6010

"Над 2500 км за 10 дни. Пловдив (два пъти), Бургас, Варна, Добрич, Враца. Много път, малко сън, много позитивни емоции! Срещи с прекрасни хора, мили, слънчеви, въпреки "лошото време". Не знам какво им дадохме на тях, но те на нас ни дадоха много! Благодаря на всеки, който отдели от времето си да уважи нашия филм!

Така завърши нашето предпремиерно турне на "Защото обичам лошото време". Филмът тръгва от 5.04. в кината.

Благодаря на фирмата за чудните дрехи - никак не било лошо да се облечеш като жена и да се почувстваш елегантна.

Благодаря на хората, които удариха безвъзмездно инфлуенсърско рамо с реклама на филма!

Благодаря на винарската изба, че подкрепиха събитието ни във Враца с хубаво вино!

И благодаря на страхотните ми колеги от филма за случването, хубавото настроение и торбата със смешките! 7 по 6 е... Ще разберете от 5.04. в кината", написа актрисата Неда Спасова в социалната мрежа Фейсбук по повод новия български филм.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: