Моника след "Ергенът": Не съжалявам, че напуснах

15445

Моника Страхилова не получи роза в последния епизод на "Ергенът" и не продължава напред в най-романтичното риалити.

"Не съжалявам, че напуснах къщата. Моята мотивация бе да се самопредизвикам и да преодолея себе си", казва тя. Участничката от Перник така и не стигна до среща с Алек.

"Грешката ми бе, че очаквах, че той ще направи първата крачка", казва тя и добавя:

"Ако можех да се върна, щях да съм по-активна. Аз съм малко по-дистанциран човек и трябва време, за да допусна човек до себе си", обяснява тя какво символизира катинара, който подари на Алек.

"Към днешна дата нямам лоши чувства към Маги", разказва тя за отношенията в къщата и след излизането от нея.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: