Плеймейтката Моника Валериева претърпя болезнена процедура по премахване на татуировка с лазер. 

От краткия й пост в Инстаграм става ясно, че предстои да премахне и други нежелани татуировки, с които се е сдобила в годините. За премахването им обаче, Моника трябва да се подложи на няколко последователни процедури.

В момента красавицата съчетава болезненото с приятното и заминава за Дубай, където ще се наслаждава на жарко слънце и шопинг. 

След болезнената й раздялата с певеца Меди, Моника не спира да пътува по екзотични места, да се наслаждава на вкусна храна и шопинг.