Мис Плеймейт се ожени тайно във Флоренция! Любен Дилов-син е кумувал

16148
2

Бизнесменът Христо Сираков, известен в светското пространство като Ицо 100-те манекенки, се ожени за "Мис Плеймейт“ Жанета Осипова във Флоренция. Сираков се похвали сам, като качи 2 снимки пред катедралага, а отгоре написа:

"Дългоочакваният ден дойде! Ама много тайно и не казвайте на никого!“. В поста си той отбелязва, че негов кум е близкият му приятел Любен Дилов – син. Коментарите под фотосите не закъсняха, като повечето се радваха за щастливата новина и честитиха на влюбените. Имаше и такива, които решиха, че написаното е шега, пише "Телеграф“.

Двойката е решила да се венчае в изключително непретенциозно облекло. Миската е накипрена с кожен панталон, дебело черно палто и ботуши на висок ток. Сираков пък е заложил на зимно яке и дънки. Жанета и Христо обявиха преди седмица, че ще вдигат тайна сватба, а преди по-малко от месец обявиха официално връзката си.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури
Данчо Караджов: Най-трудният момент за "Сигнал" бе, когато комуни...
Народът срещу шеф Ангелов: Голямо падение
Край на войната с кърпите: Kaк един турист може да промени правил...
Мария Петрова в Италия: Легендарната ни шампионка се завръща към ...
Днес става на 78, дъщеря й също е много известна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).