Мис България ще си търси правата в съда

4647

"Мис България" Елизабет Кравец реши да обжалва пред съда отнетата ѝ титла. 

Пропомняме, че организаторите на конкурса отнеха титлата от Кравец, а причината за това е, че тя участвала в "дейности, които противоречат на ценностите на организацията". 

"Всичко трябва да се реши в съда, защото безспорно конфликт има, проблем има, но начинът, по който господин Санчес действа, за мен не е правилен, не е реден. И една титла не може да бъде отнемана еднолично по този начин. Тъй като тя е спечелена и за нея са гласували и тя е избрана от многочленно жури, а не авторитарно", коментира пред БНТ Мира Матеева, организатор на конкурса "Мис Варна".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: