Певецът Миро изненада своите последователи в социалните мрежи. Той съобщи публично, че с неговата съпруга Ели са предприели важна крачка в живота си. 

47 годишния Миро, който до скоро бе в журито на "Гласът на България" публикува няколко свои кадъра и написа: 

"С Ели строим и се вълнуваме. Като е готово-ще покажем", с което потвърждава новината, че двамата са се впуснали в предизвикателството да си строят къща, далеч от градския живот в София. По всичко си личи, че са избрали тихо и спокойно място, където да се уединят. 

Негови последователи побързаха да го поздравят за страхотната новина като написаха:

"Бъдете Благословени от Живия Бог Исус Христос,семейството и строежа!"

"С любов и лекота да си сбъдвате мечтите! Успех в новото начинание."

"Страхотна гледка към планината! Браво!", пишат те.