Миро обу златни обувки на концерт

13445

С обувки в златисто и дрескод бяло Миро взриви феновете си. Обичаният певец изнесе бляскав и емоционален концерт в столичната зала "Арена София". Няколко хиляди души изпълниха местата край сцената и не се уплашиха от проливния дъжд в столицата. 

Концертът "The Grand Finale" е част от турнето на Миро. Той разкри, че за първи път посещава зала "Арена София". 

"Благодаря, че сте тук. Искам да ви кажа, че никога досега не съм бил на концерт тук, не на мой - това е ясно, а на ничий друг." 

На сцената специални гости бяха Анелия и Мария Илиева, които изпяха дуетните си парчета с Миро. 

Във втората част от събитието Миро се преоблече в стилен черен костюм.

За финал той покани и Евгени Димитров-Маестрото, за да прозвучат две патриотични песни - "Кой уши байрака" и "Де е България" по текст на Иван Вазов, инфирмира "България Днес". 

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: